Credo początkującego typera. cz.2

gra w karty

• Analiza. Każde spotkanie należy poddać dogłębnej analizie. Pod uwagę należy wziąć aktualną tabelę, poprzednie spotkania, składy, a także inne czynniki niemierzalne, takie jak: styl gry, mentalność, kondycja psychiczna czy ogólną atmosferę wobec klubu lub konkretnego zawodnika. Dopiero po przeprowadzonej samodzielnie analizie zasięgnij dostępnych opinii ekspertów. Jeżeli Wasze przewidywania są zbieżne, to warto zagrać. Aczkolwiek należy pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i sami fachowcy też mogą się mylić. A poza tym, czy naprawdę wierzycie, że ci profesjonaliści dzielą się za darmo wszystkimi swoimi typami z całym Internetem?Moim zdaniem najlepsze kąski zatrzymują dla siebie, a całemu plebsowi rzucają wątpliwe opłacalne ochłapy. Jeszcze inna wersja teorii spiskowej: po drugiej stronie monitora niekoniecznie siedzi sympatyczny typer, który właśnie razem z Tobą chce ograbiać buki a … sam buk, napędzający sobie naiwną klientele i tym samym napychający portfel. Może podane przeze mnie sytuacje są przerysowane, ale decydując się na zaufanie konkretnym ekspertom powinniśmy wcześniej już jakiś czas śledzić ich tematy i badać systemy gry.

Pewniak. W świecie zakładów bukmacherskich nigdy nie ma 100 procentowej pewności na wygraną. Nigdy.

• Porównywanie starego sezonu do nowego nie ma sensu. W klubach pojawiają się nowi szkoleniowcy, zawodnicy czy właściciele. Wprowadza się nowe systemy gry, szlifuje taktykę, która to może okazać się diametralnie różna od poprzedniej. Po prostu kilka początkowych kolejek należy obstawiać tylko rekreacyjnie, by zapoznać się z poziomem i stylem konkretnych drużyn.

• Końcówka sezonu bywa okresem decydujących rozwiązań jak i meczów o przysłowiową pietruszkę. Bywa, że drużyny o nic już nie walczące przechodzą obok meczu, a ich jedynym celem jest niezłapanie jakiejś poważniejszej kontuzji przed urlopem. Natomiast ekipy, których los nie jest jeszcze rozstrzygnięty mogą ambitnie i zaciekle walczyć o każdy punkt. Takie sytuacje z naszego punktu widzenia nie są złe. Należy tylko umiejętnie dobierać spotkania i stawki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>