Credo początkującego typera. cz.3

hajs

• Nawet remis może zostać Twoim sojusznikiem. Pomimo, że jego pojawienie się jako podpórka obniża kurs, to jednak w znaczącym stopniu zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

• Combosy, taśmy, tasiemce, ciąguty, akumulatory – te wszystkie określenia odnoszą się kuponów, na których znajduje się znacząca liczba spotkań. Choć granie tego typu kuponów kusi, gdyż z każdym następnym zdarzeniem kurs szybko rośnie, to niestety jeszcze szybciej maleją szanse na wygraną. Przyjęło się, że na standardowym (nie szaleńczym) kuponie powinno znajdować się do pięciu zdarzeń. Natomiast granie jakiejkolwiek taśmy powinno być czysto rekreacyjnym zajęciem za absolutne minimum.• Staraj się nie powtarzać tego samego zdarzenia na kilku kuponach. W jednej chwili możesz stracić wiele kuponów.

• Unikaj niskich kursów. Kursy rzędu 1.05 czy 1.07 nie są warte gry. Co z tego, że w łącznym rozrachunku możesz zyskać 50 groszy, skoro ten sam typ może zawalić cały kupon opiewający na naprawdę grube pieniądze? Pamiętaj, że chytry dwa razy traci.

• Zapomnij o wszelkiego rodzaju dobijaniu do danego kursu czy kwoty na kuponie. Takie działania może i pozwolą na nieco większy zarobek, ale znacząco obniżają szanse na wygraną. Dla mnie gra niewarta świeczki.

• Nie obstawiaj wielu dziedzin sportu. Nikt nie będzie prawdziwym specjalistą od hokeja, wyścigów psów, tenisa, snookera i 6. ligi Hondurasu jednocześnie. Skup się na jednej dziedzinie, specjalnie Tobie bliskiej i pogłębiaj swoją wiedzę. Zaobserwujesz wówczas pewne prawidłowości, które pozwolą Ci potem na wygrywanie.

Cały artykuł pisany jest niejako z myślą o młodzieży; tej młodszej lub nieco starszej, ale należy pamiętać, że człowiek znajdujący się już w sidłach hazardu (tak, bukmacherka to hazard)nie myśli trzeźwo, a powyższe wskazówki będę pomocne również i dla niego. Dlatego też nie traktujcie gry jako jedynego źródła utrzymania. Bukmacherka to ogromny labirynt, do którego wchodzi wielu, ale wyjść i wyjść z pewną kwotą to sztuka, która udaje się nielicznym.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>